Horsten International heeft strategische partnerships met verschillende Kamers van Koophandel, sectorverenigingen, overheidsinstellingen, private equity bedrijven, consultants en andere partners in België, Hong Kong en China. Horsten heeft ook geïnvesteerd in enkele China-gerelateerde projecten, bij sommige als (mede-)initiatiefnemer, bij andere als (co-)aandeelhouder.

voka-logo

Grootste Kamer van Koophandel in Vlaanderen. Horsten wordt vaak uitgenodigd als keynote speaker op VOKA-evenementen.

Meer informatie
BCECC

Toonaangevende Belgische non-profitorganisatie voor bedrijven die zaken doen in of met China.

Meer informatie
logo20

Europese beheerder van venture capital en aandelenfondsen, zoals het Capricorn Fusion China Fund. Horsten is strategisch adviseur van Capricorn.

Meer informatie
logo-hg-main

Belgische industriële holding en strategische partner van Horsten International.

Meer informatie
og_image_logo-xianthiebaut

Fabrikant van aluminium tubes in China. Horsten International was vanaf het prille begin bij dit project betrokken en was van 1999 tot 2021 minderheidsaandeelhouder in deze succesvolle joint venture.

Meer informatie
Picture4

Geïnteresseerd in onze diensten?

We zijn beschikbaar voor je vragen. Je kan ons ook contacteren voor een gratis consultatiegesprek van één uur.

Contacteer ons

Meld je aan voor onze nieuwsbrief